Kinokompanii Karlovas

Liblikapüüdjad (järeltootmises)

Still from Butterfly Hunters film by Urmas Reisberg
Pikkus: 20min
Formaat: HD
 

Liblikapüüdjad

“Liblikapüüdjad” on sisekaemuslik dokumentaalfilm, mis näitab filmitegemise seda osa, mis tehakse enne kaamera käivitamist.

Edina ja Kristo on kaks noort filmitegijat, kes tahavad teha oma esimest filmi pärast filmikooli lõpetamist. Nende 15-minutine stsenaarium lühifilmile “Liblikapüüdjad” on juba hinnatud Baltimaade parimaks.

Nii võtavad nad ette sõidu Lõuna-Prantsusmaale Clermont-Ferrandi, kus neile pakutakse võimalust tutvustada oma projekti rahvusvahelise haardega produtsentidele ja rahastajatele. Saalitäie publiku võlumiseks on neil aga aega vaid napid 7 minutit.


Õnnestub neil keegi oma meeskonda rääkida ja pääseda sealtkaudu filmimaailma tähesärasse? Või jääb see uks seekord veel suletuks?

Sedasi algab talvisest Tallinnast 3000 km pikkune autosõit, saatjateks režissöör ja produtsent ja midagi, mis soovib nende hinge pealt mateeriaks muutuda. “Liblikapüdjad” on aus sissevaade filmi loomisse – selle päris esimesse etappi, kus me ei näe veel ühtegi näitlejat ega kaamerat, vaid ainult loojat ja tema sündimata loomingut.

Still frame from Butterfly Hunters film by Urmas Reisberg

Meeskond

Ekraanil:
Kristo Jürmann – produtsent
Edina Csüllög – režissöör

Filmis ja lõikas: Urmas Reisberg
Muusika: Erki Reim

Tänud: Peeter Urbla ja Exitfilm

Ingliskeelne pealkiri: Butterfy Hunters

Still frame from Butterfly Hunters film

Lingid

Baltic Pitching Forum
Euro Connection
Film Liblikmees

Next Post

Previous Post

© 2019 Plankfilm

Theme by Anders Norén