Kinokompanii Karlovas

Auhinnad Tartu Tudengifilmil 2015

16. oktoobril toimub Tartus Cinamonis üritus nimega Tudengifilm 2015, kus selguvad tänavuse aasta parimad eesti tudengifilmid.

Plank Film paneb võitjatele auhinnaks välja juhendamisprogrammi järgmisele filmiprojektile. Samuti aitab Plank Film ühe meeskonna stsenaristika töötuppa järgmisel Soome-Ugri Filmifestivalil (juunis 2016).

Tudengifilmi žüriis teeb sedapuhku kaasa ka Plank Filmi promootor Urmas Reisberg, kelle mitu filmi on varasematel Tudengifilmidel näidatud ning kes on ka ise Tudengifilmi korraldamisega tegelenud.

Tudengifilm on konkurss, kus võivad osaleda kõik Tartu üli- ja kõrgkoolide õpilased, sõltumata erialast. Võistlejate eelnev kogemus ja tehnilised võimalused ei ole konkursil esmatähtsad, sellest olulisem on hea idee ja ettevõtlikkus. Tudengifilm 2015 laureaat selgub kahes kategoorias, nii filmisõprade kui filmitudengite seast. Lisaks selgub ka publikulemmik.

Villem_Tudengifilmil

Tartu Sügispäevade nädalal saab Tudengifilmi eelürituse raames Cinamoni kinos jälgida ka tudengifilmide kinoprogrammi. Esmaspäevast neljapäevani vältav eriprogramm tutvustab hubases kinos rahvale nii kohalike kui rahvusvaheliste autorite vändatud tudengifilme.

Next Post

Previous Post

© 2023 Plankfilm

Theme by Anders Norén