Film, animation, video

Tudengipäevade sketš Rahva Tujurikkujas

ETV andis “Rahva Tujurikkuja” ajaks huumoriohjad eestlaste kätte, kes saatsid võistlustulle kokku 180 lühiklippi. Nende hulgas oli ka Tudengipäevade sketš.

Kuigi pingelises konkurentsis eetriaja nimel jäi Tudengipäevade video alla, siis veebimeedia vahendusel on see kogumas üha enam vaatamisi.

Paar päeva hiljem reastas Eesti Rahvusringhäälingu portaal Menu kümme parimat klippi, mis Tujurikkujast napilt välja jäid. Teiste vaimukate rahvalikke naljade hulgas on ka “Avatuut”.

Ka Elu24 reastas teleekraanile jõudmata jäänud naljad, kus Tudengipäevade videoklipp kroonib esimest kohta (klikka, et näha artiklit!).

Tudengipäevade naljasketšis etendasid Vilde Teatri näitlejad Imbi Uibo ja Helve Nurk tudengipäevade legendaarset hommikuvõimlemist Avatuutu, mis – nagu selgub -on omal moel oodatud sündmus iga linnakodaniku jaoks.

Avatuudu lühifilmi režissöör oli Urmas Reisberg, montaažipuldis tegutses Madis Vasser, idee ja stsenaariumi taga Martin Roostar ja Kristiine Kolsar. Võtteplatsil olid abiks noored Ülikooli Kultuuriklubi liikmed: Joosep Kristjan Kuljus, Peeter Paaver, Maarja Tammemägi, Meelika Riiberg, Kris Egert Rünkjanen.

Next Post

Previous Post

© 2024 Plankfilm

Theme by Anders Norén